Aktualności, Covid-19

Wielkie Serca

Fundacja Akceptacja nie jest finansowana z tzw. „budżetówki”. Możemy prężnie się rozwijać m.in. dzięki wszystkim osobom nas wspierającym, gdyż jesteśmy organizacją pozarządową, pozbawioną stałego finansowania.

Z tego powodu zeszłoroczny udział w programie WzmocniONE, sprawił, że po raz pierwszy załapaliśmy większy wiatr w żagle i poznaliśmy ludzi, którzy do dziś w nas wierzą i wspierają! Kolejne wykonywane przez nas działania, skierowane do osób najbardziej wykluczonych, imigrantów, bezdomnych, a także nastawione na wzmocnienie kobiet, wsparcie samodzielnych matek i świadczenie usług zdrowotnych w czasie pandemii sprawiło, że coraz więcej ludzi jest z nami. W tym poście szczególnie dziękujemy dwóm paniom – Małgorzacie Rutkowskiej i Małgorzacie Wojnowskiej-Marzoch związanych z Magavox oraz Fundacją Amicis za darowizny w postaci środków opatrunkowych, wagi dla niemowląt, pampersów, pralki i suszarki Amica, jak i zaopatrzenie nas w 20 par kombinezonów ochronnych; 200 masek jednorazowych oraz 500 par rękawiczek i profesjonalne zestawy medyczne do prowadzonych przez nas badań.

Dzięki Wam nasze działania zostały znacznie usprawnione! W imieniu nas samych oraz ludzi, którzy otrzymali od nas pomoc – dziękujemy!

💚💚

👉Małgosia Rutkowska,

👉Małgosia Wojnowska-Marzoch

👉Magovox

👉Fundacja Amicis