Aktualności

Uczniowie muszą poczekać…

Mieliśmy nadzieję, że lada dzień ruszymy w teren do szkół w małych miastach powiatowych uczyć dzieciaki pierwszej pomocy. Niestety, bez funduszy (paliwo) jest to niemożliwe, a mini grant, który miał nam dać środki na to, by odwiedzić szkoły w Czarnkowie, Bolechowie i Luboniu, nie znalazł się w gronie projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach Wielkopolskiej Wiary PISOP.
Oczywiście będziemy szukać środków, by ten projekt mimo wszystko zrealizować, ale bez Waszego wsparcia będzie to bardzo trudne. Szkoda tym bardziej, że dzięki uzyskanym kwalifikacjom po kursach KPP możemy zrobić dla dzieciaków o wiele bardziej atrakcyjne pokazy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
Nasza zrzutka jest przeznaczona na zakup sprzętu, ale dzięki wsparciu ASRIMK, który użyczył nam deskę ortopedyczną, możemy część zebranej kwoty przeznaczyć na pokrycie kosztów dojazdu. Jednak na razie i tak nie mamy czego dzielić. Wspierając zrzutkę sprawicie, że uda nam się pojawić w zaplanowanych miejscach i wykorzystać zapał nauczycielek, które utworzyły pod naszym patronatem Grupę Nieformalną.