Aktualności, Pierwsza Pomoc

Szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników oświaty

Oferta szkoleniowa

http://www.rynekzdrowia.pl/…/Wszyscy-pracownicy-szkol-przej…

W związku z koniecznością przejścia obowiązkowych szkoleń z zakresu 1 pomocy do dnia 1 marca przez wszystkich pracowników oświaty, nasza Fundacja uruchomiła ofertę szkoleniową.

Pozyskaliśmy do współpracy kolejnego ratownika medycznego, który spełnia wymagania niezbędne do prowadzenia szkoleń i wystawiania zaświadczeń. Nasza fundacja mając osobowość prawną, wystawia faktury, jest też zarejestrowana w rejestrze RIS jako instytucja szkoleniowa w zakresie pierwszej pomocy.

Posiadamy bardzo profesjonalne wyposażenie. Nasze rocznie działania, które zaowocowały przeszkoleniem ponad 1000 osób z udzielania pierwszej pomocy, mogą być dodatkowym atutem przemawiającym za skorzystaniem z naszej oferty. Posiadamy opracowane 3 scenariusze uwzględniające czas przeznaczony na szkolenie. Wszystkie spełniają warunki podstawowego kursu 1 pomocy. Szkolenia mogą odbyć się u nas w siedzibie (Bukowska 27/29 w Poznaniu) lub w jednostce oświatowej, która zgłosi zapotrzebowanie na kurs.
Jako fundacja część pozyskanych w ten sposób funduszy (po pokryciu kosztów związanych z ich realizacją) przeznaczymy na realizację celów statutowych, czyli będziemy mogli przeszkolić jeszcze więcej osób bezpłatnie.

Koszt szkolenia zawsze będzie ustalany indywidualnie, gdyż zależy od tego, czy będzie u nas w siedzibie, czy z dojazdem, zakres, czas, ilość uczestników.


Zapytania i zgłoszenia proszę kierować na maila kontakt@akceptacja.org.pl Zwrotnie podane zostaną szczegóły oferty
Proponujemy nie czekać na ostatnią chwilę, gdyż decydować będzie kolejność zgłoszeń.