Aktualności, Wydarzenia

Sala konferencyjna

We wrześniu br zaczęliśmy korzystać z sali konferencyjnej, którą w ramach nawiązanej współpracy udostępnia nam Fundacja Akceleracji i Inkubacji Biznesu. W dniu jutrzejszym zostanie podpisana umowa partnerska, już kolejna, pomiędzy naszymi Fundacjami, służąca zacieśnianiu współpracy.

Korzystając z tej okazji, chcemy podziękować za bezcenne wsparcie i polecić salę konferencyjną będącą w posiadaniu FAIB, z której korzystamy realizując różne nasze projekty.

Sala jest profesjonalnie wyposażona, posiada zaplecze kuchenne i sanitarne. Do dyspozycji jest flipchart, ekran i rzutnik. Są wygodne krzesła, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Sala nie jest duża, ale bez problemu można w niej pracować z grupą dwudziestu uczestników. Serdecznie polecamy to przyjazne miejsce.

Polecamy tą salę położoną w centrum Poznania, dobrze skomunikowaną (w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe komunikacji miejskiej).

Sala znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 19 w budynku Głosu Wlkp na drugim piętrze (sala konferencyjna FAIB – sala nr 12, biuro FAIB – sala nr 3)

Kontakt w przypadku chęci skorzystania ze sali na warunkach komercyjnych adrian.kowalczyk@faib.pl

Można też pisać bezpośrednio na adres biura biuro@faib.pl

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.