Aktualności, Wydarzenia

Poranek WTK

Poranek WTK

W dniu dzisiejszym (13.02) w porannym programie „Poranek WTK” opowiadałam o naszej inicjatywie – Wolontariacie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
Chcemy, by nasza inicjatywa, zorientowana na pomaganie ludziom, dotarła do jak największej liczby odbiorców, a sprzęt, który mamy, służył uczeniu a nie leżał bezużyteczny.
Zapraszamy na nasze kursy i dyżury.
Będzie więcej chętnych, będzie więcej kursów i dyżurów.

Jeżeli bliskie Ci jest bezpieczeństwo, przyjdź na nasz dyżur lub zgłoś się na kurs. Możesz zostać Wolontariuszem naszej Fundacji i uczyć innych, jak ratować (niedługo przeprowadzimy specjalistyczny kurs dla wolontariuszy, którzy ukończyli nasze kursy, podczas którego ratownicy medyczni będą uczyć, jak prawidłowo uczyć).
Możesz też wesprzeć nas poprzez wpłatę darowizny na nasze konto. Szukamy też wsparcia w pozyskaniu materiałów remontowych i pomocy przy remoncie naszej siedziby, której nie jesteśmy sami obecnie w stanie doprowadzić do stanu używalności, a docelowo w niej chcemy prowadzić nasze kursy i dyżury. Gdy nasz lokal będzie już pozwalał w nim działać, dyżury i kursy będą mogły odbywać się z większą częstotliwością.
Konto do wpłat:
Fundacja Akceptacja
Nest Bank
PL 15 2530 0008 2021 1012 4893 0001
SWIFT/BIC: NESBPLPW

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.