Aktualności

Kończymy lipiec bardzo intensywnie

Rozpoczyna się ostatni tydzień lipca. Biorąc pod uwagę zaplanowane działania na ten okres, będzie to nieco przedłużony tydzień, bo zakończy się 31 lipca we wtorek.


Zaczynamy we wtorek grupą wsparcia dla bliskich osób transpłciowych.

 

 

 


W środę zapraszamy ponownie na Targi, gdzie będzie można poćwiczyć z naszymi fantomami i symulatorami. Będzie można zobaczyć nasz defibrylator. Będzie można obejrzeć ponownie dokumenty o tematyce transpłciowości, zapoznać się z literaturą autobiograficzną i porozmawiać z bohaterkami i autorkami.


W czwartek dzielimy się obowiązkami. W Poznaniu prowadzimy warsztat pierwszej pomocy w tematyce przeciwdziałania uzależnieniom w Open Space Centrum Bukowska a w Bydgoszczy uczestniczymy w kolejnych konsultacjach urologicznych. Wszystko wskazuje na to, że niedługo pojawi się na mapie nowe miejsce, gdzie będzie można przeprowadzać operacje związane z korektą płci. Nasza fundacja skupiła się na tematyce operacji urologicznych i prowadzi obecnie serię konsultacji w celu uzyskania wszechstronnej wiedzy w tym zakresie związanej z konkretnym miejscem i konkretnymi specjalistami.


W piątek odbędą się konsultacje związane z pisaniem kolejnej diagnozy psychologiczno-seksuologicznej po zakończeniu procesu diagnostycznego. To już druga diagnoza, jaką dostarczymy bezpłatnie młodemu beneficjentowi naszej fundacji w ramach wsparcia dla osób transpłciowych w trudnej sytuacji osobistej.


W sobotę znowu się dzielimy. W Poznaniu w ROPS odbędzie się kolejny warsztat w ramach realizowanej przez nas Innowacji Społecznej. W sobote też zaplanowany jest wyjazd do Krakowa na spotkanie warsztatowe w ramach wdrażanej innowacji z koordynatorami grantodawcy oraz  z prezesem Fundacji Projekt AED, podczas którego omówione zostaną zasady i cele współpracy, jaką nasze dwie organizacje podejmują w ramach Programu Ogólnego Dostępu do Defibrylacji (powrót planowany jest na wtorek 31 lipca).


W poniedziałek 30 lipca przeprowadzimy warsztat z pierwszej pomocy w temacie przeciwdziałania uzależnieniom w Pogotowiu Społecznym.

 


We wtorek w ROPS kolejny warsztat z prowadzenia testowych rozmów kwalifikacyjnych i pisania cv wraz z listem motywacyjnym dla kolejnej grupy uczestników projektu Innowacji Społecznej


I tak kończymy ten intensywny miesiąc, a już niedługo takie oznaczenia pojawią się na naszym samochodzie

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.