Aktualności, aktualności trans, Projekty, Zapowiedzi "dla osób trans"

Kolejna dotacja

W dniu dzisiejszym na koncie naszej Fundacji pojawiła się kwota kolejnej uzyskanej przez nas dotacji. Tym razem jest to wynik naszego udziału w konkursie grantowym „Razem możemy więcej!” zorganizowanym przez Kampanię Przeciw Homofobii.

Otrzymana kwota 4 500 zł pozwoli nam pokryć koszty administracyjne przejęcia lokalu dla fundacji otrzymanego z zasobów miejskich oraz założyć alarm w lokalu (w ramach jednego z celów, jaki przyświecał grantodawcy, czyli bezpieczeństwo organizacji pozarządowych działających na rzecz środowiska LGBTQIA.

Kolejnym tematem, jaki zrealizujemy dzięki dotacji, to zakup drukarki i oprogramowania biurowego, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W celu nabycia oprogramowania skorzystaliśmy z oferty portalu techsoup, w celu skorzystania z informatycznego wsparcia dla organizacji pozarządowych.

Kolejnym tematem, jaki zrealizujemy dzięki otrzymanej dotacji będzie przeprowadzenie w styczniu dwudniowych warsztatów WenDo – asertywności i samoobrony dla osób transpłciowych. Projekt warsztatu, specjalnie opracowywany dla osób transpłciowych, jest już gotowy.

 

projekt współfinansowany przez Kampanię Przeciw Homofobii

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.