Aktualności

Chcieć to móc

Już wiemy. Dziś zostały omówione wstępne założenia projektu naukowego, w ramach którego będziemy badać wpływ zabiegów laserowych na samopoczucie trans kobiet oraz oceniać skuteczność działania tego konkretnego modelu. W ramach projektu badawczego trzy trans kobiety będą miały sfinansowane ze środków fundacji serie zabiegów najnowocześniejszym laserem diodowym Vectus (jeden z kilkuset tego typu laserów dostępnych na świecie).
Jest to jeden z elementów współpracy, jaką obecnie wdrażamy. Szczegóły podamy już wkrótce.
Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem salonu https://www.facebook.com/terracarepl/ z Poznania (Dąbrowskiego 75/5), firmy Kosmetyka laserowa Jerzego Mazurka oraz naszej Fundacji.
To kolejne przedsięwzięcie mające na celu wypracowanie konkretnego, realnego wsparcia dla osób transpłciowych.
Już niedługo podamy też szczegóły dotyczące zabiegów operacyjnych korekty płci, zarówno dla trans kobiet jak i trans mężczyzn, które będą możliwe (część z nich już jest wykonywana) do wykonania w Bydgoszczy. Wczoraj odbyły się rozmowy z lekarzem i uzyskaliśmy deklarację pełnej współpracy, zarówno w tworzonym przez nas poradniku, w którym będą omówione także zagadnienia operacyjnej korekty płci, jak i szczegółowego i wyczerpującego wsparcia informacyjnego, dzięki czemu będziemy mogli nie tylko kierować w dobre, sprawdzone miejsce, ale także dostarczać bardzo kompleksowych informacji osobom zainteresowanym.

Ania, Laura, Zosia, Ewa, dwie Karoliny, Elwira i nasz rodzynek, Damian oraz nasz Dobry Duch Martyna.

To dopiero zespół!

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.