bezpieczne powroty

Specjalistyczny transport medyczny do domu

Każdy z nas podróżuje. Cieszymy się chwilami odpoczynku, zwiedzamy, odpoczywamy. Nikt z nas nie planuje, że coś nam się może przydarzyć.

Wypadek, choroba, nagłe pogorszenie zdrowia – i konieczność powrotu do Domu, czyli tam, gdzie jest nasze serce, nasi najbliżsi, tam, gdzie czujemy się bezpiecznie.

I tutaj pojawia się problem, bo nasze ubezpieczenie nie pokrywa kosztów specjalnych transportów medycznych, a takim właśnie transportem musimy wrócić albo zapewnić powrót do Domu bliskiej nam osobie.

Szukamy w internecie firm, które realizują takie usługi i słyszymy cenę, która jest poza naszym zasięgiem. Cenę, która dla większości z nas jest poza zasięgiem.

I W TYM MOMENCIE TRAFIASZ DO NAS.

Mamy doświadczenie w realizacji takich transportów, których zrobiliśmy już ponad 20 w ciągu ostatniego półrocza.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć fundusz, który ma pomóc Wam wracać do Domu lub tam, gdzie uzyskacie pomoc medyczną lub rehabilitacyjną.

Być może dziś nie potrzebujesz takiej pomocy, ale jest wiele osób, które akurat teraz, w tym momencie, takiej pomocy potrzebują.

DZIŚ TY POMÓŻ IM, WPŁACAJĄC DATEK. KIEDYŚ BYĆ MOŻE TO TY LUB TWOI BLISCY SKORZYSTAJĄ Z TEGO FUNDUSZU: ZBIÓRKA

JAK WYGLĄDA USŁUGA TRANSPORTU?

Oferujemy kompleksowe przygotowanie i realizację międzynarodowych transportów sanitarnych i medycznych dla osób chorych i z niepełnosprawnościami ruchowymi wraz z asystentem i podręcznym bagażem (w tym także składany wózek inwalidzki).

Transporty wykonujemy zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i do i z krajów spoza Unii.

Dla każdego transportu przygotowujemy kompletną dokumentację przewozową, wraz z tłumaczeniami przysięgłymi w przypadku przekraczania granicy Unii Europejskiej (np. Ukraina).

W przypadku konieczności skorzystania z przepraw promowych, przygotowujemy rezerwację, w tym kabiny dla osoby z niepełnosprawnościami.

Jeśli stan pacjenta tego wymaga, organizujemy nocleg z uwzględnieniem specjalnych potrzeb naszych pacjentów (standardowo nocleg organizujemy, gdy odległość do pokonania przekracza 1000 km).

Każdy transport jest realizowany przez dwóch kierowców, co zapewnia optymalną szybkość jego wykonania.

Załoga medyczna jest ustalana na podstawie zgłoszenia i przedstawienia dokumentacji medycznej pacjenta.

Standardowo jadą ratownicy medyczni. Jeśli stan pacjenta wskazuje na potrzebę udziału lekarza, też zapewniamy jego obecność na pokładzie ambulansu.

Wraz z partnerem (firma medyczna Serwis99) posiadamy cztery w pełni wyposażone ambulanse, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji transportu w przypadku awarii.

Koszt każdego transportu wyliczany jest indywidualnie na podstawie długości trasy, opłat drogowych, przepraw promowych, personelu. Po zapytaniu i podaniu niezbędnych informacji, zostaje obliczony koszt i podany zamawiającemu.

Realizacje 2022
1. Hrebenne – Konin
2. Medyka –Pniewy
3. Dorohusk – Pasewalk (Niemcy)
4. Lwów (Ukraina) – Hamburg (Niemcy)
5. Lwów (Ukraina) – Zbąszyń
6. Piła – Sandholm (Dania)
7. Kraków – Sandholm (Dania)
8. Przemyśl – Starsburg (Francja)
9. Rejowiec – Sandholm (Dania)
10. Medyka – Dusseldorf (Niemcy)
11. Warszawa – Poznań
12. Warszawa – Wiedeń (Austria)
13. Poznań – Hamburg (Niemcy)
14. Dorohusk – Supplingenburg (Niemcy)
15. Warszawa – Berlin (Niemcy)
16. Chełm – Kraków
17. Warszawa – Berlin (Niemcy)
18. Warszawa – Zurych (Austria)
19. Warszawa – Murcia (Hiszpania)
20. Poznań – Hamburg (Niemcy