Aktualności, Projekty

26.10.2017 – konsultacje indywidualne

Zapraszamy na ostatnie w ramach tego projektu indywidualne konsultacje z terapeutką uzależnień, panią Honoratą Pałczyńską.
Konsultacje są skierowane do osób ze środowiska LGBTQIA zastanawiających się, czy ich sposób spożywania napojów alkoholowych jest już problemem, czy nie.
Zapraszamy także osoby, które już borykają się z tym problemem, a nie podjęły jeszcze żadnych kroków, by im przeciwdziałać, lub podjęte kroki nie przyniosły efektów.
Zapraszamy także osoby współuzależnione, które martwią się o swoich bliskich i same nie są w stanie poradzić sobie z problemem, z jakim stykają się.
Podczas tych konsultacji, w trakcie rozmowy z terapeutką spróbujecie znaleźć najlepszy sposób prowadzący do rozwiązania tego problemu.
Obowiązują zapisy mailowe (kontakt@akceptacja.org.pl), ale można też przyjść w dniu odbywających się konsultacji, by uzyskać dodatkowe informacje i zapisać się na konsultacje.
W miesiącu październiku konsultacje odbywają się w każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00 w siedzibie FAIB, ul. Grunwaldzka 19, drugie piętro, sala nr.12.
Serdecznie zapraszamy.

Od listopada ruszają spotkania grupy wsparcia informacyjno-edukacyjnej. Podczas spotkań grupy będzie pełniony dyżur, podczas którego będzie można uzyskać informacje o dalszych działaniach oraz umówić się na indywidualne konsultacje, które będą odbywały się nadal, ale w innym terminie, który zostanie podany osobom zainteresowanym osobiście.

Opis projektu znajduje się tutaj


Projekt współfinansowany ze środków Miasta Poznania

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.