Aktualności, aktualności trans, Zapowiedzi "dla osób trans"

12.12.2017 – Dyżur w punkcie konsultacyjno-interwencyjnym

Nasz kolejny projekt skierowany do osób trans, czyli punt konsultacyjno-interwencyjny dla osób transpłciowych doświadczających przemocy i dyskryminacji.

W najbliższy wtorek od godziny 18:00 do 20:00 czekamy na Wasze zgłoszenia w sali nr 12 na 2 piętrze w siedzibie FAIB (budynek Głosu Wlkp). W sali tej czekać na Was będą prawnik Renata Szewczyk, psycholog Zofia Szydłowska i trans kobieta Anna Maria Szymkowiak.

Akty przemocy i dyskryminacji, jakich doświadczyliście, można zgłaszać osobiście, mailowo i telefonicznie. W przypadku drogi mailowej zalecamy skorzystać z formularza Zgłoszenie aktu dyskryminacji/przemocy W przypadku wątpliwości przy wypełnianiu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W trakcie trwania dyżuru będzie także czynny telefon zaufania 577 22 33 43

Już niedługo odbędziemy cykl spotkań w komendach Policji, Straży Miejskiej i sądach, dlatego ważne jest, byście zgłaszali nam zdarzenia, których doświadczyliście. Oczywiście, projekt ten kierowany jest głównie do osób z Poznania i okolic, ale chcemy wykorzystać go także do zebrania informacji z innych regionów kraju, co pozwoli opracować raport o skali przemocy i dyskryminacji skierowanej przeciw osobom transpłciowym.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Poznań

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.