Warsztaty pierwszej pomocy dla szkół

Edukację w zakresie pierwszej pomocy powinniśmy zaczynać jak najszybciej. Im szybciej rozpoczniemy edukację, tym szybciej nabierzemy odpowiednich umiejętności, ale, co równie ważne, nawyków. Niestety, w szkołach nie ma obowiązkowych zajęć z udzielania pierwszej pomocy. Jednak zachęcamy, by takie szkolenia organizować.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zajęcia mogą odbyć się w naszej siedzibie, ale wiemy, że dzieci najlepiej czują się u siebie, więc z chęcią przyjedziemy do Was. Nasze warsztaty charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdej grupy. Nie tylko ze względu na wiek, ale także ekspresję uczestników. Od pierwszych chwil aktywnie włączamy uczestników poprzez różne działania, które mają na celu wskazać, że każdy z nas coś już wie, ale także wskazać, które z tych informacji są błędne.

Dzięki posiadanemu zaawansowanemu sprzętowi ćwiczebnemu nawet najmłodsi uczestnicy mogą się przekonać, że ich działania są skuteczne.

Podczas naszych warsztatów uczymy także posługiwania się automatycznym defibrylatorem zewnętrznym (AED). Posiadamy zaawansowane symulatory tych urządzeń, dzięki czemu uczestnicy mogą w praktyce wykonywać pełne procedury użycia AED.

Dla klas, które uczestniczą w naszych warsztatach, mamy praktyczne upominki, które stale przypominają im o najważniejszym, czyli o zachowaniu bezpieczeństwa.

Zapraszamy, napiszcie lub zadzwońcie do nas. Z wielką radością do Was przyjedziemy! Niech i waszą dewiza stanie się nasza dewiza:

Ratuję, bo potrafię!